Doğal Taşlardan, Mükemmel Görünüme ve Dayanıklı Yapıya

Mermer günümüzde birçok kullanım alanına sahip ürünler arasında yer alıyor. Mermerin çok yönlü olmasından dolayı da kullanım alanının geniş olması şaşırtıcı olmuyor. Doğal taştan oluşturan mermerler uzun yıllar yapısını kaybetmeden kullanılabiliyor. Görüntüsünü kaybetmemesi ile memnun edici bir ürün olma özelliğine sahiptir.

Mermerler renk ve desen olarak farklı şekillerde üretiliyorlar. Böylece kullanım alanlarına göre istenilen mermerlere ulaşılabiliyor. Dış ve iç tasarımlarda kullanılan mermer çeşitleri dayanıklılık düzeylerine göre de birbirinden ayrılabiliyor. Üretimleri farklı ölçülerde ve kalınlıklarda yapılıyor.

Türkiye’nin en büyük doğal taş firması olarak mermer üretimimizi geniş bir yelpazede yapıyoruz. Eymer mermer ürünleri ile istediğiniz mermer ürünlerine ulaşabilmenizi kolaylaştırıyoruz.

Mermer Ürünleri ile Eymer

Ürün yelpazemizin renk seçeneklerinin yanı sıra kalınlık, ölçü, desen gibi seçenekleri de bulunuyor. Sade renklerde mermer çeşitleri sıklıkla tercih ediliyor. Bej ve beyaz mermer türlerini de kendi içinde çeşitlendiriyoruz. Beyaz mermer eskitme, patinato, patlatma, patlatma ve eskitme, özel tasarım, eskitme mozaik ile farklı seçenekleri bir araya getiriyoruz.

Türkiye’nin en büyük doğal taş firması olarak sadece beyaz ve bej renkleri ile yetinmiyoruz. Siyahın cazibesini kaliteli mermer ile birleştiriyoruz. Siyah mermer eskitme, patinato, cilalı, patlatma, patlatma ve eskitme, özel tasarım, mozaik, proje ürünlerimiz bulunuyor. Siyahı farklı şekillerde kullanmak isteyen müşterilerimizin isteklerine cevap veriyoruz.

Light, Noche ve Silver traverten mermer seçeneklerimiz de bulunuyor. Light traverten eskitme, patinato, patlatma, patlatma ve eskitme, özel tasarım, mozaik, dolgulu honlu şeklinde birden fazla seçenek sunuyoruz.

Noche ve Silver traverten ile de eskitme, patlatma, eskitme ve patlatma, mozaik, özel tasarım modellerimiz bulunuyor. Her biri farklı özelliklere ve kullanım alanlarına sahip mermer ürünlerimizi her ihtiyacı karşılayacak şekillendiriyoruz.

Mermerin Kullanım Alanları

Mermerin iç ve dış birçok yerde kullanım alanı bulunuyor. Mutfak, banyo ve tuvalet gibi bölümlerde sıklıkla kullanılan mermer çoğunlukla yer döşemelerinde tercih ediliyor. Duvar döşemelerinde de şık bir görünüm sunan mermer, tezgahlarda ve lavabolarda kullanışlı olmasından dolayı kullanılıyor.

Aynı zamanda merdiven aralığı, şömine, televizyon ünitesi olarak kullanılabilen mermer ürünlerine yer veriyoruz. İç tasarımda dekoratif detaylar olarak da uygulanabiliyor.

Türkiye’nin en büyük doğal taş firması olmanın getirdiği dikkati dış cephede kullanılabilen mermer ürünlerimizde de gösteriyoruz. Bina kaplaması, dış cephe kaplama ve dekoratif bina kaplaması gibi uygulamalara özel mermer ürünlerine yer veriyoruz.

Türkiye’nin En Büyük Doğal Taş Firması Eymer

İç ve dış tasarım güzel ve şık bir görünüm sunarken, kaliteli ve dayanıklı yapısı ile de uzun yıllar kullanılabilmeli. Bunu bilerek ürünlerimizin hem iç yapısının hem dış yapısının en iyi şekilde olabilmesini sağlıyoruz. 7

Türkiye’nin en büyük doğal taş firması olarak doğal taşlardan gelen dayanıklılığı estetik görünümle buluşturuyoruz. Mermer ürünlerimize ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…