Birbirinden Farklı Light Traverten Uygulaması Çeşitleri

Türkiye’de en fazla çıkartılan ve kullanılan doğaltaş türü olan travertenlerin uygulama alanları da çok fazladır. Kaliteli ve zengin traverten yataklarına sahip olan ülkemizde noche, silver ve light traverten çeşitleri çıkartılmaktadır.

Ayrıca ülkemizde olduğu kadar dünya üzerinde de yapı ve inşaat sektöründe traverten çeşitlerine talep oldukça fazladır. Özellikle açık renkli traverten ürünleri en fazla tercih edilen türler arasında yer almaktadır.

Light traverten ürünlerinde birçok uygulama türü bulunmaktadır. Mat, cilalı olabildiği gibi farklı tasarım ve şekillerde yer almaktadır. Dekorasyonlarda da farklı malzemeler ile kullanılan traverten çeşitleri doğal ve antik görünüşleri ile vazgeçilmez hale gelmiştir.

Özellikle mekânlara ferahlık ve canlılık katılmak istenildiğinde açık renkli (light) traverten çeşitleri arasında yapılacak seçimler dekorasyonları farklılaştırmaktadır. Geleneksel veya modern her tür tasarımda duvardan zemine mobilyadan aksesuara kadar traverten kullanımı tasarımlarınızı tamamlayan unsur olacaktır.

Çevre ve Mimari Dostu Light Traverten Çeşitleri

Doğal taşlar yapıları gereği çevre dostu ürünlerdir. Kolay işlenmesi ve ulusal bazda kolay temin edilmesi ile sektörün ilerlemesinde temel unsurlar arasında yer almaktadır. Şık ve asil görünümü ve diğer malzemeler ile uyumu da dekorasyonların baş tacı olmasını sağlamıştır.

Light Traverten ürünlerinin kendine özgü desenleri ve açık renkleri ile birbirinden farklı tasarımları çok kolay şekilde yapılabilinmektedir. Özgünlük, doğallık travertenlerin içerinde yer almaktadır.

Eymer olarak müşterilerimizin traverten ürün taleplerine zengin ürün seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Birbirinden farklı yüzey seçeneklerinde istenilirse mat veya istenilirse cilalı olabilecek her talebe ve her projeye uygun ürünlerimiz bulunmaktadır.

Eymer Doğaltaş olarak travertenler içerisinde ne fazla renk tonuna sahip olan light traverten ürünlerinde farklı yüzey seçenekleri ile de adımızdan söz ettirmekteyiz. Eskitme, patlatma, patinato ve honlu olarak uygulanan yüzeyler yanı sıra özel tasarım ve uygulamalarda başarı ile yer almaktayız.

Kaliteli Light Traverten Ürünlerinin En Doğal Adresi Eymer Doğaltaş

Firmamız köklü geçmişi, teknolojik alt yapısı ve uzman personeli ile mermer ve traverten ürünlerinde müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktayız. Üretiminin yüzde 75’ini ihraç eden firmamız başta Türkiye olmak üzere 600 farklı ülkeye Türk mermer ve traverten kalitesini ispat etmiştir.

Silver, noche ve light traverten ürün çeşitleri ile müşterilerimiz çok zengin bir ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Doğal ürünlere olan taleple ile birlikte gittikçe büyüyen yapı sektöründe mermer ve traverten ürünler ile lider konumda olan firmamız kaliteli hizmet ve ürün anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…