Yapılarda Doğal Taşlar ile Sağlanan Zariflik: Silver Traverten

Günümüzde inşaat ve yapı sektöründe çok çeşitli yapı malzemeleri kullanılmaktadır. Bu malzemeler arasında en fazla tercih edilen ve de sıklıkla kullanılan malzemeler ise doğal taşlardır.

Dekoratif özellikleri yanı sıra dayanıklıları ve sağlam yapıları nedeni ile doğal taşlar iç ve dış dekorasyonlarda kullanılmaktadır. Travertenler ise de doğal taşlar arasında en çok tercih edilen türüdür.

Farklı renkleri her renginin kendine özel dokusu ile bakım gerektirmeyen sağlam yapısı onu iyi bir yapı malzemesi yapmaktadır. Travertenlerin günümüzde pek çok rengi bulunmaktadır. Kahveden sarıya kırmızıdan beje kadar çeşitli ton ve dokularda doğada yer almaktadır.

Ancak en fazla kullanılan ve tercih edilen traverten çeşitleri noche, light ve silver traverten türleridir.

Silver Traverten ile Yapılara Doğal Güzellik

Silver Traverten Patlatma Eskitme

Silver traverten eskitme, patlatma gibi metotlar ile farklı doku ve çeşitlerde elde edilmektedir. Ayrıca özel tasarımlara yönelik farklı üretimler ile de tasarımlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Traverten çeşitli boyutlarda üretilebildiği için her türlü dekorasyonda tek başına kullanılabildiği gibi diğer dekorasyon malzemeleri ile de uyum içerisinde kullanılabilir. Suni yapı malzemelerine göre ortama kattığı doğallık açısından ve en zorlu hava şartlarına da dayanarak deforme olmaması açısından mimari yapıların vazgeçilmez ürünü olmuştur.

Traverten, doğal yüzey ve yumuşak rengi ile klasik veya modern her türlü yapıda haklı yerini rahatlıkla almaktadır.

Traverten de Kaliteli ve Güvenli Ürünler

Doğaltaş sektöründe malzemelerin seçiminde iki önemli kriter bulunmaktadır. Bunlar malın ve üretimin kalitesidir. Bu iki kriteri de uzun yıllardır bu sektörde lider konumda olan Eymer Doğaltaş sağlamaktadır.

Eymer, küçük bir atölyeden gelerek uluslararası ihracat yapan dev bir firmaya dönüşmüştür. Mermer ve traverten ürünleri ile hem ülkemizde hem de yurtdışında birçok projede yer almıştır. Halen Katar’da süren birçok projede doğal taş ürünleri ile başarılı şekilde hizmet vermektedir.

Eymer Doğaltaş, bu sektörde 40 bin metrekarelik üretim alanı ve CE standartlarında üretimi ile 30 yıldır yer almaktadır. Uzman kadrosu ve 550’dan fazla farklı ürünü ile müşterilerinin hizmetindedir. Mermer ve travertende sunduğu zengin ürün çeşitliliği ile de göz dolduran bir ürün gamı bulunmaktadır.

Silver traverten ürünlerinden noche ve light traverten çeşitlerine kadar her ürününde müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmaktadır.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…