Noche Traverten ve Özellikleri

Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri de popüler olmaya devam ediyor. Noche traverten, traverten çeşitleri arasında farklı özellikleri ile ayrı bir yerde duruyor. Her türlü yüzeyde uygulamaya uygun olan Noche traverten, yüzeye göre seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Özel tasarım ürün olan Noche traverten mekânlarda sınırsız dekorasyon fikrine eşlik ediyor. Noche travertenin doğal estetik güzelliği ve dayanıklılığı, iç ve dış mekânlarda bu doğal taşı uzun yıllar kullanma imkânı sunuyor. Renk, desen ve stil çeşitliliği açısından oldukça fazla seçenek sunan Noche traverten çeşitleri, ışığı özel yansıtma gibi farklı özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Renklerin Doğal Karışımıyla Noche Traverten Farkı

Bej, fildişi, krem renk tonlarının birlikte doğal karışımla yer aldığı Noche traverten kullanıldığı yüzeye doğal canlılık katıyor. Parlak ve mat görünüm etkisini birlikte verebilen Noche traverten, düz ve pürüzlü uygulama seçenekleri sunuyor.

Mekânda ışığın tutulmasını ve aydınlık bir atmosfer yaratılmasını sağlayan bej ve krem renkler ile istenilen ferah ortamlar yaratılabiliyor. Doğal renk tonları, doğal ışıklandırma ile büyüleyici bir etki oluşturuyor.

Noche Traverten Ürünlerde En Fazla Seçeneği Sunuyor

Noche traverten özel tasarım traverten modellerinde etkileyici seçenekler sunuyor. Patlatma, eskitme, patlatma eskitme, mozaik gibi farklı tasarımlara sahip birçok seçenek Noche traverten modelleri arasında yer alıyor.

Duvar ve yer döşemesi, bahçe duvarı, banyo ve mutfak gibi farklı alanlara uygun Noche traverten çeşitleri bulunuyor. Noche traverten ile antik bir görünüm elde etmek de, şık ve zarif bir görünüm elde etmek de mümkündür.

Sağlam Ve Dayanıklı Noche Traverten

Noche traverten en sağlam ve dayanıklı traverten çeşididir. Bu nedenle dış alanlarda oldukça fazla tercih edilir. Zamana meydan okuyan dayanıklılığı ile istenilen her mekânda güvenle kullanılabilir. Zarif ve şık görünümünün altında oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Dış cephe uygulamaları için mükemmel bir seçenek sunan Noche traverten farklı tarzlarda dekoratif görünümleri sağlamlıkla birleştiriyor.

Çok Yönlü Uygulama Olanakları

Noche traverten uygulama alanları açısından oldukça fazla seçenek sunuyor. Noche traverten; bina girişleri, otel-kaplıcalar, villa dekorasyonları, şömine- barbekü, salon-banyo-mutfak, bina kolon kaplaması, bina cephe kaplaması, merdiven aralığı, balkon, iş yerleri, televizyon ünitesi gibi çok farklı alanlarda uygulama olanakları sunuyor.

Sürekli bakım ihtiyacı duymayan Noche traverten hangi alanda ne amaçla kullanılırsa kullanılsın uzun yıllar modası geçmeden kullanılabilir. Farklı, renk desen, ölçü çeşitlerinin fazla olması Noche traverten ürününü oldukça popüler yapıyor.

Uygulama açısından da oldukça fazla kolaylık sunan Noche traverten, kullanıldığı her alanda etkileyici bir atmosfer yaratır. Parlaklığını ve kalitesini uzun yıllar aynı şekilde koruyabilir. Granit ya da mermer uygulamalara göre de oldukça uygun maliyetle kullanılabilmektedir.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…
Siyah Mermer Eskitme ile Dekorasyona Yeni Bir Bakış Katın
Mermer birçok mimari yapıda kullanılıyor. İşyerlerinde, evlerde, kamusal…