Light Traverten Proje Ürünleri - Eymer

Light Traverten ile Yapılarınızın Farkı Ortaya Çıksın

Light traverten yüzeylerden duvarlara, iç mekanlardan dış mekanlara kadar yapıların her alanında kullanılan ve son derece de kaliteli değerler oluşturan özel bir yapı malzemesidir. Her açıdan kaliteli ve lüks bir görünüm sunacak olan Light traverten gerek görselliği gerekse de kalite yapısı ile yapıların daha uzun süreler iyi görünüm sağlamasında yardımcı olmaktadır. Her açıdan farklılık sunacak ve yaşamsal alanları oldukça  olumlu değişimlere uğratacak olan Light travertenler toplu yaşam alanlarından konutlara kadar her yerde kullanılır ve oldukça da iyi sonuçlar alınır.

Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü yapıları olan light traverten modelleri her türlü dış etkiye karşı korumalı olup hiçbir şekilde eskime, yıpranma ve deforme olma sorunları göstermez. Uygulama sonrasında bakım işlemleri gerektirmeyen bu ürünler onca yıl ilk günkü özelliklerine koruyarak kullanım imkanı sunar. İnsan sağlığı için de uygun olan bu ürünler mekanların daha geniş ve ferah görünmesini de sağlayacaktır.

Açık Renkli (Light) Traverten Çeşitleri Nelerdir?

Açık Renkli (Light) Traverten - Eymer

Açık renkli (light) traverten çeşitleri birçok farklı özellikle yapılara uygulanmaktadır. Tamamen yapıların özelliklerine ve bileşenlerine göre üretilen bu malzemeler yapılar ile büyük bir uyum sağlayacak olup tamamen özgün tasarımlar oluşturacaktır. Hazır modellerde traverten tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda proje bazlı işlemlerle tamamen özgün açık renkli travertenler de üretilebilmektedir. Onlarca light traverten çeşitlerinden bazıları şunlar olmaktadır.

  • Eskitme Light traverten
  • Patinato light traverten
  • Patlatma light traverten
  • Patlatma ve eskitme light traverten
  • Özel tasarım light traverten
  • Mozaik light traverten
  • Dolgulu honlu light traverten
  • Projeler için özel üretim light traverten

Kaliteli Yapıların Tek Tercihi; Eymer Traverten Ürünleri

Her yapı için ve her zevk için farklı tasarımlarda light traverten üretimleri gerçekleştiren Eymer yıllardır olduğu gibi bugün de en kaliteli ve en avantajlı hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük mermer ve taş üreticisi olan Eymer dünyanın dört bir yanına ürünlerini pazarlayan ve dünyada bir Türk markası olarak nam salan özel bir işletme olmaktadır. Binlerce çalışanı, ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve profesyonel uygulamaları ile her zaman için yüksek oranda hizmet sunacak Eymer yapıların modern çizgilere ulaşmasını sağladığı gibi aynı zamanda daha uzun ömürlü olmasına da katkı sunmaktadır.

Açık renkli traverten ürünleri başta olmak üzere birçok farklı mermer ve taş kaplama ürünlerini sizlere en hızlı, kaliteli ve en uygun fiyat avantajları ile sunacak olan Eymer Türkiye’de alanındaki tek firma olmaktadır.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…