İç ve Dış Mimaride Siyah Mermer Kullanımı

Dünya üzerinde bilimsel ve teknolojik anlamda gelişmeler arttıkça farklı yaşam alanları ve bunlara bağlı olarak da farklı konut türlerinde de ortaya çıkmaya başlamıştır. Her dönemin kendine has farklı etkileri ile yaşadığımız veya çalıştığımız alanların hem iç hem de dış mimarisi değişmiştir.

Bunun yanı sıra gittikçe artan çevre ve toplum bilinci ile de doğal yaşam ortamları ve doğal ürünlerin kullanımı da her sektörde hızlı bir ivme kazanmıştır. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de özellikle son yıllarda küçük veya büyük olsun tüm şehirlerde yapı malzemesi olarak doğal taşların kullanımı yaygınlaşmıştır.

Doğal taşlar arasında görsel zenginliği ve estetik duruşu ile de mermerin ayrı bir yeri bulunmaktadır. Ancak gittikçe artan şekilde klasik beyaz ve gri mermer yerine siyah mermer kullanımı kendini göstermektedir.

Siyah mermer dayanıklı yapısı, taşıma kapasitesi ve ülkemizde bol miktarda bulunması da kullanımdaki artışı açıklayan sebeplerdir. Yüzyıllardır mimaride kullanılan en soylu ve asil yapı malzemesi olan mermer kendisini kanıtlamış bir üründür.

Birbiriden Şık ve Estetik Siyah Mermer Çeşitleri

Siyah Mermer Ürün Çeşitleri - Eymer

Siyah mermer ürünlerinde proje ürünleri yanı sıra eskitme, honlu, patlatma ve mozaik siyah mermer çeşitleri ile de sektöre hizmet vermekteyiz. Lüks otellerin girişlerinden, kamu binalarına, villalardan havuzlara kadar birbirinden farklı yapılarda Eymer olarak en iyi siyah mermer ürünleri ile yer alıyoruz.

Kurulduğumuz tarihten bu güne kadar en kaliteli siyah mermer ürünleri ile kaliteli en iyi şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Çok çeşitli sektörlerde yer alan müşterilerimizin hem iç hem de dış mimari tasarımlarında ürünlerimiz ile farkımızı göstermiş bulunmaktayız.

Türkiye’nin en büyük doğal taş üreticisi olan Eymer, ülkemizde çok geniş bir kullanım alanına sahip olan siyah mermer çeşitleri ile sektörde kalitemizi göstermekteyiz. Özel tasarım siyah mermer ürünleri ile de standartların dışında müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için çalışmalara devam etmekteyiz.

Türkiye’nin Dünyaya Açılan Siyah Mermer Kapısı

Siyah mermer çeşitleri içerisinde en zengin ve kaliteli ürünleri sektöre sunmamız sebebi ile de tasarımlarda en fazla tercih edilen firma olmaya devam ediyoruz. Yerli ve yabancı fuarlarda adımızdan sıkça söz ettirerek, farklı ve tarz sahibi ürünler ile sektörde lider konumda olmaya devam etmekteyiz.

Eymer doğaltaş, Türkiye’nin mermer ve doğaltaş sektöründe köklü firmalarından biridir. Kuvvetli alt yapımız ve uzman personelimiz ile ulusal olduğu kadar uluslar arası alanda da adımızdan söz ettirmekteyiz.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…