Geniş Ürün Seçeneğiyle En Sevilen Eymer Noche Traverten

Eymer markasının çok özel bir tasarım ürünü olan Noche Traverten doğal dekoratif taş ürünleri, inşaat ve dekorasyonda kullanılabilecek zarif ve her türlü yüzeyde uygulamaya uygun sağlam bir ürün grubudur. Kullanılacak yüzeye göre geniş bir ürün varyasyonuna sahip olan bu özel tasarım ürünümüzle, merdiven, banyo, mutfak ve her türlü döşemelerinizde tercih edebileceğiniz bir çeşitlilik sunabilmekteyiz.

Noche Traverten eskitme, Noche Traverten patlatma, bu iki tekniğin birlikte kullanıldığı Noche Traverten patlatma & eskitme, Noche Traverten özel tasarım, Noche Traverten mozaik ve Noche traverten proje ürünlerimizle mekânlarda ve yüzeylerde sınırsız dekorasyon seçeneği yaratabilmekteyiz.

Noche Traverten Ürünlerini Diğer Ürün Gruplarından Ayıran Dekorasyon Özellikleri Nelerdir?

Noche Traverten ürün grubunun düz ve pürüzlü uygulama seçenekleri ile parlak ve mat görünüm etkisi birlikte verilebilmekte ve mekânlarda doğal bir ışıklandırma etkisi yaratılabilmektedir. Taşın doğal dayanıklılığı ve zarafeti, patlatma ve eskitme gibi teknikler yardımıyla arttırılmakta ve Noche Traverten ürün grubunu Eymer markasının en sevilen ve tercih edilen ürünü haline gelmesini sağlamaktadır.

Krem, fildişi ve bej tonların birlikte bir kombinasyon halinde yer aldığı Noche Traverten ürün grubumuzun en temel özelliği, içeriğindeki tüm renklerin doğal bir karışım halinde sunulması ve kullanıldığı yüzeye doğal bir canlılık katmasıdır.

Noche Traverten Patlatma Mozaik

Noche Traverten Patlatma Mozaik

Mekandaki ışığı tutmak ve odanın parlaklığını korumak için krem ve bej tonların hâkim olduğu Noche Traverten ürünlerimizi kullanmakta tereddüt etmeyin. Canlı renk dokusu ile geceleri altın bir ışıklandırma etkisi verirken, gündüzleri gün ışığının etkisini arttırır ve parlatır.

Eğer zeminlerde ışıklandırılmış mat dekor seviyorsanız, hem yer hem duvar kaplamalarında kullanıma uygun olan Noche Traverten ürünleri ile arzu ettiğiniz dekoratif görünümü elde edebilirsiniz. Ürünün karakteristik özelliği olan doğal tonlar ve doğal ışıklandırma sayesinde pürüzlü yüzeylerde dahi etkileyici bir dokunuş sağlanır. Krem tonlarındaki ışık ve gölge oyunlarını eşsiz motiflerle birleştirerek, klasik ahşap mobilyalar için mükemmel bir tamamlayıcı etki yaratır.

Noche Traverten ürün grupları içerisinden birini seçmekte kararsız kaldıysanız, Eymer firması olarak uzman tasarım ekibimizle, mekânlarınıza ve sizlerin arzusuna en uygun seçenekleri üretmeye talibiz.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…