Eymer 2017 İzmir Marble Fuarından Memnun Döndü

Bu yıl 22-25 Martta 23.cüsü düzenlenen alanında dünyanın en büyük 3 fuarından biri olan Marble Uluslararası Doğaltaş ve Teknoloji Fuarında Eymer’de yeni ürünlerini görücüye çıkardı. 139 Bin metrekare alanda organize edilen fuara 193’ü yabancı olmak üzere toplamda 1103 katılımcı yer aldı.

Doğadan aldığı ilhamla estetiği birleştiren Eymer, geniş ürün yelpazesi ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.60’dan fazla ülkeye ihracat yapan Eymer, standında birbirinden farklı ülkelerden gelen ziyaretçileri ağırladı. Gelen konukların olumlu dönüşleri sayesinde fuardan yüksek fayda sağladı. Mermer ve doğaltaş sektöründe 30 yılı geride bırakan Eymer Patlatma, Eskitme, Antik Eskitme, Patinato ürünlerin yanı sıra Karışık Montreal,Light Montreal, Noche, sarı Montreal gibi özel tasarımları ile birlikte yeni ürün olan siyah taş ürünlerini de standında sergiledi.Özellikle kendi mermeri olan Eymer Siyah ile fuarda yoğun ilgiyle karşılaştı.

Rabia Eyüpoğlu “Bu yıl üretim kapasitemiz 1 milyon metre oldu.Üretimimizin yüzde 75’ini ihracat yapıyoruz ,geri kalan kısım ise iç piyasada tüketiliyor. İstanbul ve Avrupa pazarına hakim olabilmek için İstanbul’da showroom ve depomuzu açtık. 4 yıl öncede Belçika’da depo ve showroomumuzu açtık. 14 yıldan beri fuarda stant kuruyoruz. Fuardaki katılımdan memnunuz.Bilinen bir firma olmanın avantajlarını yaşıyoruz. Sabit müşterilerimizin haricinde yeni müşterilerimizi de burada ağırlıyoruz. Yeni çalıştığımız yüzey işlemleri, yeni ölçülerin tanıtımını yapıyoruz.
Light traverten, beyaz traverten ve 5 yıldan beri sahip olduğumuz kendi ürünümüz olan siyah traverten var. Bu ürünlerimizin hepsi doğal taştır. Bazı mermer karakterli, bazıları ise traverten taşlardır.” dedi.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…