En Büyük Mermer, Bizim Mermer!

Türkiye sınırları içerisinde doğal taş üzerinden mermer üretimi yapan birden fazla firma var. Fakat bir alanda firma çokluğu sadece rekabete yol açsa da her zaman kaliteli hizmet anlayışını belirleyerek, başarıyı stabil hale getiren firma kazanan olur. Burada da Türkiye’nin en büyük doğal taş mermer firması denilince akıllara ilk olarak Eymer Mermer olarak bizler geliyoruz.

Eymer Tarihçesi

Türkiye’nin en büyük doğal taş mermer firması Eymer, 1987 yılı itibari ile hizmet vermeye başlayan bir firmadır. 30 yıldır müşterilerine hizmet vermeye devam eden bu firma, bugünlere gelirken ne hizmet kalitesinden ödün verdi, ne de başarının getirdiği rehaveti yaşadı. Aynı tempo ile durmadan, yorulmadan 30 yıldır hizmet vermeye devam ediyor. Sadece bununla kalmayarak gücünü yarınlara taşıyacak yatırımlara da yer vermiş ve buna bağlı olarak hizmet verdiği süre içerisinde sektörde adını duyurarak, kendine yer edinmiş bir firma haline gelmiştir.

Eymer, tamamen zoru başarma azmi ile çalışıp doğal taş ve mermer sektöründe tanınmış ve ilk gün kendisine hedef aldığı ilkelerden hiçbir zaman vazgeçmemiş ve uzaklaşmamıştır.

Türkiye’nin en büyük doğal taş mermer firması Eymer, her biri kendi görev aldığı alanda uzman 332 personeli ile birlikte, doğal taşa estetik bir görüntü vererek ortaya çıkan eserleri üzerinde yaptığı AR-GE çalışmaları ile ürün çeşitliliğini yenilemeye devam etmektedir.

3 farklı fabrikada yapılan üretim kapasitesini, 2012 yılları içerisinde 14.500m2’si kapalı alan olmak üzere, 40.000 m2’lik tek üretim fabrikasına taşımış ve işleri daha da arttırmıştır.

Web sayfası üzerinde sunduğu ürünlerin çeşitli olması müşterilerini cezbeden özellikler arasında yer alıyor. Bu nedenle de doğal taş ve mermer işi ile uğraşan firmalar arasında önemli bir konuma sahiptir. Tercih edilen tüm ürünler için üretebildiği 510 adet değişik ölçüyü bünyesinde barındırarak, ürün portföyündeki çeşitlilik ile müşteri memnuniyeti yaşatmanın, mutluluğunu yaşamaktadır.

Firmamız 15.01.2009 tarihi itibari ile European Conformity (CE) belgesini de almıştır. Her geçen gün değişkenlik gösteren ve gelişen teknolojiyi takip eden firmamız, sürekli olarak yenileme yaptığı makine parkurunda üretime devam ettiği ürünlerini, kendisine ait tescili alınmış “Eymer” markası ile iç ve dış pazarlarda müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Türkiye sınırları içerisinde doğal taş ve mermer sektöründe kendisini kanıtlamış olan şirketimiz, üretiminin %75’ini yurt dışına ihraç ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyen firmalar arasında yer alıyor.

Eymer, bugün 61 farklı ülkeye ihracat yapması sonucu, içinde bulunduğu ve öncüsü olduğu sektörü daha da geliştirmek için önemli adımlar atmaktadır. Aynı zamanda firma son 4 yıl içerisinde, her yıl kendisine hedef olarak belirlediği %40 büyüme oranlarına ulaşmayı başarmıştır.

Eymer, bugünkü geldiği seviye ile yetinmeyerek daima daha fazlası için adım atmaya devam edecek ve durmak bilmeyecektir. Firmanın değişmez ve değiştirilemez prensipleri ise; daima kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…