Doğal Taş Alanında Traverten Şıklığı

Traverten türü doğal taşlar, dekorasyona kattıkları şıklık kadar insan sağlığı açısından anti bakteriyel olması sebebi ile de yararlı malzemelerdir. Tüm inşaat ve dekorasyonlarda hem modern hem de klasik bir görünüm sunabilmesi açısından da günümüzde en fazla tercih edilen bir üründür.

Kullanılacak yere göre farklı tarz ve modelde işlenebilen travertenler çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hem konutlarda hem de ticari yapılarda her tür lür dekorasyon şekli ve tarzına uyum sağlayabilmektedir.

Travertenler, dekoratif olmaları ve farklı yapıları sebebi ile de ortama zariflik ve estetiklik katarlar. Travertenler yapılarda çeşitli şekillerde kullanılabilir. Doğal hali ile kullanılabilindiği gibi eskitme ve patlatma teknikleri ile de farklı dokular elde edilebilir.

Noche traverten de hem eskitme hem de patlatma tekniği ile yapılardaki tasarımlarda çok fazla seçenek sunmaktadır. İşlenmesi kolay bir malzeme olması sebebi ile de özel tasarımlarda da kolaylıkla istenilen şekli alabilmektedir.

Tek Bir Ürün ile Farklı Dekoratif Kombinasyonlar

Noche traverten, fildişi rengi, bej ve krem renkleri ile dekorasyonlarda farklı dekoratif kombinasyonlar sunabilmektedir. Diğer dekorasyon malzemeleri ile kolay bir şekilde kombin yapılması açısından, istenilirse ahşap istenilirse de metal malzemelerle de bir arada rahatlıkla kullanılabilinir.

Renklerinin yumuşaklığı sebebi ile noche traverten ortamın doğal ışığında aydınlık bir görünüm sunar ve ışık patlamalarına sebep olmaz. Gündüzleri gün ışığının etkisini fazlalaştırırken geceleri de yumuşak bir ışıklandırma ile rahat bir yaşam alanı yaratır.

Travertenlerin yüzeylerinin de işlenebilmesi sebebi ile mat, parlak, gözenekli veya gözeneksiz şekilde birçok çeşit dokusu bulunur.  Bu açıdan da hem duvar hem de zemin kaplama malzemesi olarak kullanılabilinir.

Eymer ile Traverten ve Mermer de Türk Kalitesi

Küçük bir atölyeden büyüyerek günümüzde 60 ülkeye üretimimizin yüzde 75’ini ihraç etmekteyiz.

Birçok inşaat ve yapı fuarında yer alarak müşterilerimize sunduğumuz zengin ve kaliteli ürün çeşitliliği ile hem ulusal hem de uluslararası düzeyde mermer ve travertende önemli projelere imza attık. Traverten alanında silver traverten, noche traverten ve light traverten ile müşterilere farklı tarz ve dokular sunmaya devam ediyoruz.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…