Doğadan, Topraktan Gelen Rengiyle: Bej Mermer

Her Mekâna Biraz Doğallık Saçalım!

Siyah mermer ve beyaz mermerden sonra en çok bej mermer tercih ediliyor. Ne siyah ne de beyaz kadar sert bir duruşu var. Tercihleri yumuşak geçişlerden yana olanlar muhakkak bej mermer tercih etmeli. Bej mermer çeşitleri ise en çok eskitme ve cilalı olarak dikkat çekiyor. Mekânlarınızın havasını değiştirmek için bej mermer sizin için harika bir seçenek.

Gün geçtikçe karşımıza bin türlü dekoratif ürünler çıkıyor. Ev ve ofis dekorasyonu için binlerce alternatifimiz var. Ancak yıllardır mermerin dekorasyondaki yeri bambaşka… Mermeri, doğadan evinize, iş yerinize uzanan bir kol gibi düşünün. Teknoloji ile iç içe geçmiş hayatımızdan bir aralığı mermere ayıralım. Dekorasyondaki farkı siz de görecek ve daha iyi hissedeceksiniz.

Peki, nerelerde bej mermer kullanabiliriz? Her mermer için geçerli olduğu gibi, mutfakta bej mermer tezgah da kullanılabilir. Özellikle mutfağında siyah ve beyazın dışında renkler hakim olanlar bej mermer tezgah tercih etmeliler. Ve tabii ki banyo… Bej mermer en çok banyoda kullanılıyor desek yalan olmaz. Birçok dekorasyon kombini, desenli aynalar ve bin bir renk banyo dolapları ile bej mermer tezgah kullanılıyor. Beyazdan sonra lavabo tezgâhları için en çok bej mermer tercih ediliyor. Bej mermer merdiven de dar alanlara ferahlık kazandırmak için kullanılan bir yanılsama. Siz de bu hileyi kullanarak siyah ile alanlarınızı boğmak yerine bej ya da beyaz ile ferahlatabilirsiniz. Doğadan gelen sağlığı alanlarınıza taşıyın.

Peki, en kaliteli, sağlıklı mermer nerden bulunur? Eymer Mermer, 30 yılı aşkın süredir, güçlü tecrübesi ile piyasada müşterilerine hizmet veriyor. Yalnızca iç pazarla sınırlı kalmayıp, kapılarını dünyaya açıyor; dış pazarda da boy gösteriyor. Doğaltaş markası olmada zirveye oynuyor ve bu yolda kararlı, sağlam adımlarla ilerliyor. En içten güvenebileceğiniz marka olan Eymer, size mermer alanında birçok estetik alternatif de sunuyor. Web sayfamızı ziyaret ederek birçok mermer çeşidine ulaşabilirsiniz. Zevkinize en uygun olan bej mermeri bulacağınızdan eminiz. Unutmayın, sizlere yalnızca bir “tık” kadar uzağız.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…