Dekoratif Noche Traverten Doğal Taşlar Nerelerde Kullanılır?

Mermerlerden sonra travertenler geleneksel olduğu kadar modern yapılarda da hem iç hem de dış yapı malzemesi olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Duvar ve zemin kaplamaları yanı sıra mobilyaların yapımında da kullanılmaktadır. Çeşitli renklerde olan travertenler light, silver ve noche traverten rengi olarak sınıflandırılabilinir.

Doğal dayanıklı yapıları sebebi ile temel yapı malzemesi olarak kullanılması açısından da uyumlu bir malzemedir. Traverten ocaklarından bloklar halinde çıkartılan bu malzeme çok farklı yüzey alternatifleri ile kullanılmaktadır.

Açık renkli tonlarda bulunan bu doğal taşlar özellikle mekâna kattığı ferahlık ve canlılık sebebi ile tasarım ve dekorasyonlarda kullanılır. Son yıllarda doğal ürünlere artan talep ile traverten kullanımı da artmıştır.

Her mekâna uyum sağlaması, renk kullanımındaki rahatlığı, diğer malzemeler ile uyumu, dayanıklılığı gibi birçok nedenden dolay bu ürünlere talepler artmaktadır.

Noche Traverten İle Mekânlarınızda İstediğiniz Tarzlar

Noche traverten çeşitleri traverten çeşitleri içerisinde en sık tercih edilen ürünlerimizden olup diğer benzer ürünleri gibi iç ve dış tasarımların vazgeçilmez malzemelerinden biridir. Hijyenik ve kullanışlı traverten ürünlerinde istenilirse modern istenilirse nostaljik görüntü elde edilmektedir.

Eymer Doğaltaş olarak müşterilerimizin taleplerine göre noche traverten ürünlerimizde özel tasarımlar, mozaik uygulamalar yanı sıra patlatma ve patlatma – eskitmenin aynı anda uygulanması ile elde edilen farklı yüzeyli ürünler ile hizmet veriyoruz. Piyasada artan talep ile kaliteli traverten ürünlerine olan ihtiyacı en kaliteli noche traverten ürünleri ile karşılayan firmayız.

Noche traverten ürünlerimiz ile projelerinize özel ürünler de sunan firmamız sizin yapılarınızda kaliteli ürünlerin en temel sağlayıcısı olacaktır. Yumuşak renkleri ile ortamdaki doğal ışığı destekleyen traverten çeşitlerinde rahatlıkla şık tasarımlar yapabilirsiniz. Kolay işlenebilen travertenleri mat, parlak ve gözenekli yüzey çeşitleri ile her tarza uygun şekilde üretmekteyiz.

Noche Traverten ve Mermerde Eymer Doğaltaş Kalitesi

Köklü geçmişi, teknolojik alt yapısı ve uzman personeli ile firmamız kurulduğu günden bu güne müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak için çalışmaktayız. İstanbul ve Belçika’da yer alan showroomumuz ile mermer ve traverten ürünlerimizde farkımızı göstermekteyiz.

Çözüm ortağı olarak yer aldığımız birçok dev projede ürünlerimiz hem iç hem de dış malzeme olarak tercih edilmiştir. Özellikle Demsa Kandilli Konakları ve Palivor Çiftliği projelerimizde traverten ürünlerimiz başarı ile uygulanmıştır.

Noche traverten ürünlerimiz ile mekânlarınıza farklı dokunuşlar sağlayabilirsiniz. Arzu ettiğiniz her yüzey çeşidi ile en kaliteli ürünleri müşterilerimiz sunmak için çalışmalara ve yeniliklere devam ediyoruz.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…