Birbirinden Farklı Silver Traverten Kullanım Alanları

Eski zamanlardan modern çağlara kadar travertenler hem iç hem de dış mekân yapı malzemesi olarak kullanılmıştır. Antik zamanlarda tapınaklardan hamamlara, tiyatrolardan anıtlara kadar çok çeşitli yaşam alanlarının ana malzemesi olmuştur.

Silver Traverten Eskitme

Silver traverten ürünlerinin görünümü onu diğer yapı malzemelerinden ayırmaktadır. Günümüzde genellikle dış mekânlarda kullanılsa bile sıklıkla iç mekânlarda da kullanılan bir ürün konumundadır.

Travertenler içerisinde özellikle silver traverten en fazla tercih edilip kullanılan traverten renklerinden biridir. Gümüş renkli (silver) traverten çeşitleri zeminlerde duvarlarda olduğu kadar merdivenlerde banyo ve duşlarda iç mekân malzemesi olarak kullanılır. Ayrıca lavabo, şömine gibi kullanılan mobilyaların yapımında da rahatlıkla kullanılır.

Silver traverten dış mekânlarda sıklıkla havuz kenarlarında, havuz basamakları için tercih edilse bile yürüyüş yollarında, avlularda dış duvar kaplamalarında da kullanılır. Dayanıklı olması ve görünümünün antik duruşu sebebi ile farklı tasarım tarzlarına bile rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir.

Silver Traverten İle Farklı Yüzeyler Elde Edebilirsiniz

Türkiye traverten yatakları açısından zengin bir ülkedir. Fildişi, altın ve gümüş traverten renkleri bulunmaktadır. Travertenler birbirinden farklı yüzey işlemleri ile değişik şekilde ve alanlarda kullanılabilinmektedir.

Silver Traverten daha parlak alanlarda cilalı yüzeyler şeklinde olabildiği gibi, antik görünümü sağlaması açısından eskitme yüzeyi kullanılabilir. Ayrıca mat görünüm elde edilmesi honlu yüzey ile sağlanmaktadır. Islak alanlarda kaymayı önlemek amacı ile yüzeyin fırçalanması ile bu problemde ortadan kalmış olmaktadır.

Eymer Doğaltaş olarak her türlü yüzey çeşidinde en kaliteli silver traverten ürünleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Türk doğaltaş sektöründe yenilikçi iş anlayışı dinamik yapısı ile lider konumda yer alan firmamız, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Ulusal ve uluslararası bazda gittikçe artan talep ile gün geçtikçe büyüyen bu pazarda kalitesi, iş anlayışı ile farkımızı fark ettirmekteyiz.

Köklü Geçmiş İle Silver Traverten Doğal Taşında Lider Bir İsim

Eymer Doğaltaş, 30 yıllık köklü geçmişi ile mermer ve traverten ürünlerinden 60’dan fazla ülkeye 550’den fazla ürün ile hizmet vermekteyiz. CE belgeli ürünleri ile kalitemizi kanıtlayarak her türlü tasarıma uygun ürünler sunmaktayız.

Sektörde en fazla ürün çeşidin sahip olan firmamız, değişen teknolojiye ayak uydurmakta ve sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Adımızı iç ve dış pazarda kaliteli ürün iyi hizmet olarak duyurmuş bulunmaktayız.

Her yıl gittikçe artan büyüme kapasitemiz ile daha yüksek hedeflere doğru hareket ediyoruz. Traverten ürünlerinde Silver traverten ürünlerinden noche’ye light traverten çeşitlerine kadar çok geniş skalada yer almaya devam edeceğiz.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…