30. Yılımızı Kutluyoruz

Hayalimiz; Babamızın İlçe Pazarlarında Satışını Yaptığı Mezar Taşçılığını Denizli’de Yapmaktı. Zoru Başarmanın Azmiyle, Şirket Kurucumuz ve Değerli Büyüğümüz İsmail EYÜPOĞLU önderliğinde 30 yıl önce çıktığımız bu yolda yılmadan ilerleyişimizi sürdürerek sektördeki yerimizi aldık. Hayaller Öğrenilerek Kazanılmaz Ama Korkulardan Dolayı Kaybedilir. O Nedenle Hayallerimizden Asla Vazgeçmeden Büyük Bir Cesaretle Hayallerimizin Peşinden Gittik.

Tavuk Kümesinden Dönüştürülmüş Bir Mermer Atölyesinde Başladı Serüvenimiz.Sektördeki İlerleyişimizi Sürdürerek Kalite ve Hizmet Anlayışımızdan Asla Taviz Vermeden Üretim Kapasitemizi Artırmak İçin 1998 Yılında Yarı Fabrika ve Yarı Atölye Yeni Fabrikamıza Taşındık.

İstanbul’da Olan Depo ve Showroomumuzda İç Piyasada Pazar Payımızı Artırıyoruz ve Eymer Markamızı Ülkemize Tanıtıyoruz. Belçika’da Açtığımız Depo ve Showroomumuzla Eymer Markamızı Avrupa Pazarına Tanıtıyor ve Avrupa’da Pazar Payımızı Artırıyoruz. 

Ailemizden Birer Fert Olarak Gördüğümüz, Hayallerimizin En Büyük Destekçisi Olan Çalışanlarımız ve 61 Ülkedeki Partnerlerimizden Aldığımız Güçle Hayallerimize Hayat Veriyoruz.

Biz Eyüpoğlu Ailesi Olarak 30 Yılık Bu Serüvenimizde Yanımızda Olan Tüm Çalışan İş Arkadaşlarımıza, Müşterilerimize ve Dostlarımıza Şükranlarımızı Sunuyoruz.

Geçmişten Günümüze Gelen Bej Mermer Asaleti
İnsanoğlu, zarafeti, potansiyeli ve dayanıklılığı ile binlerce yıldır…
Noche Traverten ve Özellikleri
Modern mimaride doğal taş kullanımı popülerleştikçe traverten çeşitleri…
Silver Traverten Tercih Etmek İçin 5 Neden
Gümüş rengi andıran yapısıyla doğal taşlar arasında farklı…
Mermer ile Çok Daha Şık Yaşam Alanları Yaratmak
Günümüzde çok daha elit ve şık durmasından dolayı…